Rock'n'Roll Music Festival - wielki powrót!
Data Wednesday, 04 August - 21:40:04
Temat Nowości i informacje Świata Gitary


Rock'n'Roll Music Festival po 2 letniej przerwie wraca ze zdwojoną siłą. Festiwal jest skierowany do zdolnych i ambitnych muzyków, bez względu na grupę wiekową oraz rodzaj wykonywanej muzyki, nadrzędnym kryterium jest aby muzyka wykonywana przez zespół lub solistę była ich własną twórczością.
Finaliści, wyłonieni podczas eliminacji na żywo, będą mogli zaprezentować swoją twórczość podczas koncertu finałowego, najlepsi będą mogli wygrać dużej wartości sprzęt muzyczny oraz zarejestrować swoją twórczość w profesjonalnym studiu nagraniowym.
Aby dotrzeć do jeszcze większej grupy niezależnych zespołów i dać możliwość pokazania własnych możliwości w tym roku eliminacje odbędą się w największych miastach Polski (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Częstochowa, Kraków).
W dobie komercjalizacji mediów i niechęci wytwórni płytowych do promowania nowych zdolnych zespołów RNR Music Festival jest jedną z niewielu w dzisiejszych czasach szans zaistnienia przed szeroką publicznością i z pewnością może stać się trampoliną do dalszej kariery.
Więcej informacji: http://festival.rnr.pl

Artykuł ze strony Świat Gitary
http://portal.gitarzysta.com/

Adres WWW tego artykułu to:
http://portal.gitarzysta.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=93

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /home/gitara/domains/gitarzysta.com/public_html/portal/includes/pnSession.php on line 400